Operátor výroby do Holandska

Human-Res je obchodní značka mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání! Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Jste připraveni přijmout výzvu zajistit každodenní výrobu podle plánu při práci s jemným a široce používaným materiálem – sklem?

Náplň práce:

Jako produkční pracovník budete manipulovat s různými typy a velikostmi skla a zodpovídáte za úkoly, jako je řezání a lepení skla podle vlastních specifikací. S využitím strojního zařízení a velkých přísavek, které vám pomohou při zvedání těžkých břemen, budete dohlížet na hladký a bezpečný provoz výrobních procesů a zajistíte, že všechny produkty jsou přesně umístěny. Budete pracovat v týmovém prostředí a zapojíte se do každodenních diskusí o plánování. Role zahrnuje práci na směny, střídavě týdně od 5:00 do 14:00 a od 14:15 do 23:15.

Požadavky:

  • Šetrné zacházení s křehkými skleněnými výrobky.
  • Schopnost pracovat samostatně a spolupracovat v rámci týmu, včetně interakce s kolegy ze skladu.
  • Výhodou je znalost základních úkonů údržby stroje, jako je výměna nástroje.
  • Motivovaný, orientovaný na detaily a dychtivý učit se.
  • Auto k dispozici.
  • Komunikativní angličtina.

Co nabízíme:

  • Mzda podle hodin od 440 EUR čistého týdně.
  • Holandská smlouva.
  • Příležitosti pro postup v rámci společnosti.
  • Možnost uzavření smlouvy na dobu neurčitou.
  • Přístup ke školicím a rozvojovým programům.
  • Zajištěné ubytování.

Firma: Human-Res, obch. značka společnosti ORE

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: NL

Místo práce: Lopik, Holandsko