Operátor výroby Ledčice

Požadujeme:

Praxe na obdobné pozici podmínkou

Ochota pracovat ve směnném provozu denních a nočních dvanáctihodinových směn

Schopnost a ochota přenášení i těžkých břemen nad 25 kg

Poslání profesního životopisu

Nabídka:

pracovní smlouvu na dobu neurčitou

5 týdnů dovolené

zaměstnanecké slevy na produkty

závodní stravování a nápoje na pracovišti

servisované kompletní pracovní oblečení

Multisport kartu

Sodexo benefitní systém kafeterie

zaškolení, možnost profesního růstu

firemní akce

Pracovní náplň:

Zodpovědnost za přidělené pracoviště, kde budete obsluhovat poloautomatizovaný stroj v režimu krátký dlouhý týden - pravidelné střídání denních a nočních směn. Vaše pracoviště vám rádi ukážeme a představíme vám všechny pracovní činnosti.

Poznámka:

V případě zájmu prosím nevolejte, ale je nutné nejdříve poslat ke schválení životopis s dosavadní a kompletní praxí skrze tlačítko odpovědět na tento inzerát. Obsazujeme stovky pozic po celé ČR a v případě volání nebo poslání životopisu jinou cestou, než přes tento inzerát se pak těžko identifikuje o kterou konkrétní pozici máte zájem. Děkujeme za pochopení.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Ledčice - Mělník