Operátor/ka výroby v strojírenském průmyslu (Lanškroun)

Náplň práce:

  • Práce v strojírenském průmyslu,
  • Výroba kombinovaných nástrojů, vstřikovacích forem a náhradních dílů pro další výrobu ložisek
  • práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů
  • 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu
  • Робота в машинобудівній галузі,
  • Виробництво комбінованого інструменту, ливарних форм і запчастин для подальшого виробництва підшипників
  • працювати в міжнародній компанії, яка має цікаву систему пільг
  • Робота в 3 зміни 7,5 годин/зміна

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci
  • спритність рук, фізична підготовленість
  • самостійність, відповідальний підхід до роботи

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Výhodné platové podmínky 155-166 Kč/hod + 40 Kč/hod příplatek za noční + 20 Kč/hod příplatek za odpolední směny + příplatek za svatek 100 %
  • Možnost ubytování
  • Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
  • místo výkonu práce Lanškroun
  • Вигідні умови заробітної плати 155-166 крон/год + 40 крон/год доплата за нічні зміни + 20 крон/год доплата за післяобідні зміни + 100% доплата за вихідні
  • Можливість проживання
  • Робота в стабільній компанії за основними трудовими відносинами
  • місце виконання роботи Ланшкроун

Firma: Amikov job, s.r.o.

Kontakt: Iryna Kostiuk
Plucárna 3560/1, 69501 Hodonín

Telefon: +420 737 443 533
+420 737 443 533

Místo práce: Lanškroun