Operátor výroby (víc než chuť pracovat nepotřebujete)

Pro našeho klienta, výrobní firmu, hledáme spolehlivého a pečlivého Operátora výroby, který se postará o efektivní a hladký chod výrobních zařízení.

Co vás čeká:

  • zodpovědnost za přípravu, mytí a chod výrobních linek
  • zodpovědnost za evidenci spotřebovaných materiálů
  • kontrola kvality vyráběných výrobků během směny
  • dodržování výrobních a časových norem
  • kontrola a záznam kontrolních bodů
  • dodržování hygienických standardů
  • práce ve třísměnném provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • min. SOU vzdělání
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zodpovědnost, ochotu se učit

Co vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • intenzivní vstupní zaškolení
  • skvělý kolektiv s dobrým šéfem
  • pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování změna na dobu neurčitou
  • stravenky
  • dovolená 5 týdnů
  • po dobu směny zajištěn pitný režim a káva
  • kariérní růst a možnost rozvoje v rámci interních školení
  • místo výkonu práce: Benešov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované vzdělání

  • Odborné vyučení bez maturity

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kód: 2000223291

Místo práce: Benešov