Operátor/ka zákaznického centra

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Do zákaznického centra velkoobchodu COUNTRY LIFE s.r.o. přijmeme kolegyni, kolegu na hlavní pracovní poměr na pozici:

Místo výkonu práce je Rudná u Prahy. Jedná se o jednosměnný provoz od pondělí do pátku.

Pracovní náplň:

  • hlavní náplní je péče o zákazníky
  • příjem objednávek
  • vystavování skladových dokladů
  • fakturace

Požadujeme:

  • dobré komunikační schopnosti
  • pečlivost a spolehlivost
  • základní znalosti práce s PC
  • ochotu občas pracovat i přesčas
  • znalost software ABRA výhodou
  • výpis z trestního rejstříku

Nabízíme:

  • smysluplnou práci ve firmě s třicetiletou letou tradicí, která je jedním z největších výrobců a prodejců zdravé výživy a biopotravin v ČR
  • platové ohodnocení 27.500 Kč hrubého

Zaměstnanecké benefity:

  • stravenky
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (po 1 roce)
  • sleva na produkty ve firemních prodejnách
  • multisport kartu za výhodnou cenu

Nástup možný ihned.

V případě zájmu o pozici zašlete strukturovaný životopis s fotografií.

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Ing. Eva Uchytilová

Telefon: +420 601 166 171

Místo práce: Rudná u Prahy