Ostraha hypermarketu na Harfě, zálohy, prémie, bonusy

Hledáme ostrahu hypermarketu na Harfě.

Nástup možný ihned

Náplň práce:

  • pochůzková kontrolní činnost na prodejně

  • ostraha prodejní plochy, pokladní zóny

  • 12h směny - dny dle dohody

Práce je vhodná pro studenty, nebo statné důchodce jako přivýdělek :-) Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Co od Vás očekáváme:

  • minimální věk od 18 let

  • čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)

  • zodpovědnost, fyzickou zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu

  • Možnost záloh, výplata v hotovosti na ruku :-)

  • Práce je možná na DPP/HPP

  • Firemní oblečení

  • Sazba na hodinu 125-150 Kč/ hod. plus bonusy a prémie

  • Práce na dlouhodobou spolupráci

  • 12ti hodinová pracovní doba

Firma: ADESTRA servis, s.r.o.

Kontakt: Daniela MOSKALIEVOVÁ
Kořenského 11, 150 00 Praha 5 - Smíchov

Telefon: 775718501

Místo práce: Praha 9

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr