Ostraha (M/Ž/N)prům.areálu Ústí nad Labem, pro OZP

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a hned od svého založení se zařadila mezi úspěšně a dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti poskytování bezpečnostních služeb a v současnosti poskytuje v této oblasti komplexní služby.

Pozice pro invalidního důchodce

Požadujeme:

min. věk 18 let

Nabízíme:

mzdu až 136,- Kč/hod. dle zkušenostímožnost výběru směn dle Vašich možnostípříspěvek na ubytovnu/dopravupracovní uniformu

profesní kvalifikaci „strážný“ 68-008-E – zajistíme během vstupního školení

Pracovní náplň:

jednoduchá, nenáročná práce na vrátnicikontrola osob a vozidelpochůzková činnost

Poznámka:

možnost uplatnění pro OZPvíce na TEL: 773 786 199, 775 430 781

Firma: AVES PLUS s.r.o.

Kontakt: Livia Kubačková
Počernická 96/272, 10800 Praha

Telefon: 773786199

Místo práce: Ústí nad Labem

Poznámka: vhodné pro osoby ztp