PCB technik (m/ž) v mezinárodní a moderní společnosti, s lukrativní mzdou.

Nyní hledáme zkušeného analytika kvality, který se připojí k našemu týmu a bude mít klíčovou roli v zajištění vysoké úrovně kvality našich výrobků. Pokud máte vášeň pro detailní analýzu, orientaci ve výrobním prostředí a chuť podílet se na rozvoji kvality, pak jste tím správným kandidátem pro nás.

Nabízíme:

  • platové ohodnocení, pro které Vás bude u nás bavit pracovat
  • možnost čerpat volné dny dovolené navíc
  • benefitní program Cafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • benefity rodinného typu
  • ocenění za inovátorský přístup
  • rozšíření kvalifikace a dalšího vzdělávání (svářečský kurz atd.)

Náplň práce:

  • provádění komplexní analýzy s využitím moderní laboratorní techniky
  • sledování a identifikace potenciálních trendů v kvalitě
  • vyhodnocování výsledků zkoušek, sestavování zkušebních protokolů a tvorba potřebné dokumentace

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci a orientace v technické dokumentaci
  • zkušenosti s zařízeními pro analýzu závad na úrovni PCB
  • znalost elektronických obvodů a schopnost číst a interpretovat schémata PCB
  • znalost pájení, SMT procesů a normy IPC

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Jana Muláková
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 449777

Místo práce: Děčín