Personální konzultant /ka - Headhunter Home office

Do prima personální společnosti s absolutní mírou volnosti a svobody hledáme zkušené posily do našeho týmu.

Požadavků není mnoho, ale je potřeba splňovat všechny:

  • zkušenosti z personální společnosti nebo podobného externího náboru, včetně obchodní činnosti.
  • příjemné, empatické a komunikativní jednání - i to jsou hlavní důvody, proč jsme u řady klientů oblíbení a proč pak dostáváme řadu zakázek exkluzivně po úspěšné, vstřícné a příjemné spolupráci ;-)
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost i schopnost práce v týmu - prostě podobné nastavení, aby nám týmová spolupráce dobře fungovala a zároveň jsme byli v samostatných věcech efektivní.

Pracovní náplň:

  • projednání a uzavírání obchodních smluvních podmínek s klienty, analýza jejich požadavků na obsazované pozice - především odborné, technické, obchodní a manažerské pozice.
  • řešení výběrových řízení od hledání a oslovení kandidátů, telefonní, online či osobní pohovory a průběžný náborový proces až po nástup kandidáta
  • případně hledání dalších možností, kde by bylo možné uplatnit kandidáty

Nabízíme:

  • absolutní volnost, kde Ty rozhoduješ KDY, KDE, JAK A ZA JAKÝCH PODMÍNEK S KLIENTY PRACUJEŠ a to bez zbytečné byrokracie či KPI apod.
  • provize z fee ve výši 50-70 % (zajímavé a motivující progresivní provize dle výše Tvého ročního obratu)
  • pružná pracovní doba a Home Office s příležitostnými cestami za klienty a pohovory dle potřeby, které si organizuješ sám/sama dle svých možností.
  • 3x ročně meeting „all inclusive“ na náklady společnosti, kde se více bavíme, než pracujeme.
  • sdílíme na základě oboustranné výhodnosti pozice i kandidáty - táhneme za jeden provaz, umíme si přihrávat a nejsme sami sobě konkurencí
  • působíme po celé ČR i v Německu, případně podpoříme Tvé obchodní aktivity i v jiných zemích
  • Máme k dispozici přehlednou a moderní online databázi kandidátů a klientů
  • zkušený, spolupracující a inspirativní tým sdílející know-how a zkušenosti (v průměru 10 a více let v oboru)
  • právní ochrana v případě potřeby (např. neplatící klient)

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Home Office

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl