PERSONÁLNÍ ŘEDITEL

Eurotec je moderní společnost s více než 30letou zkušeností v průmyslových odvětvích od automobilového průmyslu po spotřební a elektronický průmysl. Naše výrobní procesy vynikají vlastními inovativními stroji a softwarem, které nám poskytují konkurenční výhodu. Vzhledem k tomu, že nadále rosteme a usilujeme o vedoucí postavení v oboru, hledáme nového personálního ředitele, který bude stejně jako my myslet dopředu. Jako personální ředitel budete základním stavebním kamenem všech personálních procesů. Svými kreativními a inovativními schopnostmi nám pomůžete získat talenty, se kterými posuneme naši společnost vpřed.

Náplň práce

  • Nastavení HR marketingové strategie – proces náboru od dělnických pozic až po pozice manažerské
  • Vedení personálního oddělení
  • Kompletní řízení personálních procesů, stanovení jejich metod a postupů
  • Spolupráce s orgány státní správy, agenturami práce, se školami
  • Motivace, hodnocení a odměňování zaměstnanců
  • Zajištění vzdělávání a rozvoj talentovaných zaměstnanců
  • Řešení pracovněprávních záležitostí, poradenství a podpora vedoucích zaměstnanců
  • Sledování plnění KPI a pravidelný reporting
  • Podpora budování značky zaměstnavatele

Váš profil

  • VŠ vzdělání – ekonomické, právní nebo sociálně – právní zaměření
  • Zkušenosti z oblasti řízení lidských zdrojů ve výrobní společnosti min. 5 let (automotive výhodou)
  • Zkušenosti s nastavováním HR marketingové strategie
  • Profesionální přístup a vystupování, schopnost naslouchat, empatie a loajalita
  • Pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka (slovem i písmem)

Nabízíme

  • Zázemí silné stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Možnost realizovat své nápady, podílet se na firemních procesech, které povedou ke zlepšování firemní kultury a značky zaměstnavatele
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení a manažerskou smlouvu
  • Balíček manažerských benefitů, 5 dnů volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, možnost jazykových kurzů, vánoční odměny

Budeme se těšit na Váš životopis v českém a anglické jazyce.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Eurotec, k.s. souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů v něm uvedených za účelem výběrového řízení na nové pracovníky.

Firma: EUROTEC, k.s.

Kontakt: Hana Chochlíková
Na Zámecké 725, 687 24 Uherský Ostroh

Telefon: 572 420 713
735 174 782

Místo práce: Uherský Ostroh