Picker do skladu (náhradní díly do aut) - mzda 32 000 Kč

Přijmeme pickery do skladu s náhradními díly do aut v Praze Stodůlkách. Práce je vhodná spíše pro muže kvůli fyzické náročnosti.

Náplň práce:

  • pickování
  • kontrola
  • balení
  • páskování

Pracovní doba pondělí až pátek ranní, odpolední a noční směny.

Požadujeme:

  • věk minimálně 18 let
  • fyzická zdatnost
  • čistý trestní rejstřík
  • čeština nebo slovenština slovem i písmem
  • zkušenosti s pickováním výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • nástupní mzda 25 500 Kč + 6 500 Kč pohyblivá složka – po zaškolení až 34 500 Kč
  • možnost týdenních záloh
  • příspěvek na stravování
  • zaučení na pracovišti
  • nástup možný ihned
  • možnost zajištění ubytování

Firma: Fajn práce s.r.o.

Kontakt: Personální oddělení
Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4 - Nusle

Telefon: 725 506 537

Místo práce: Praha