PLC PROGRAMÁTOR (40-50.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Baví vás programování PLC? Máte vyhlášku 50/§6 - platnou? Domluvíte se s kolegy technickou angličtinou? Pošlete nám životopis na pozici PLC PROGRAMÁTOR (40-50.0000 Kč)!!!

Náplň práce

  • Programování PLC robotiky
  • Úpravy programů PLC linek, robotů, optických systémů
  • Optimalizace osazení řídících systémů na linkách
  • Plánování údržby a koordinace v odstávkách
  • Zálohy a evidence programů
  • Tvorba návodek
  • Řešení technických problémů na linkách

Nabízíme

  • Částečnou možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick Days
  • Kvartální a roční bonusy
  • Příspěvky na penzijko, životko, rekreaci
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalitu: Teplice

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • Praxi z programování PLC ve výrobě
  • Zkušenosti s programováním průmyslových automatů
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (komunikace s kolegy ze zahraničí)
  • Vyhlášku 50/§ 6 - platnou
  • Čtení technické dokumentace
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Kateřina Dytrtová
Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 778407991

Kód: 53257

Místo práce: Ústecký kraj