PLC PROGRAMÁTOR (70-85.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte zkušenosti s programováním PLC zařízení? Láká Vás také jejich testování a hledání chyb?

Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes!

Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: PLC PROGRAMÁTOR (70-85.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Implementace nových přípravků a nástrojů pro výrobní stroje a zařízení
  • Programování PLC a měřících zařízení
  • Vývoj a implementace zařízení a přípravků předcházejících reklamacím ze strany zákazníka
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními na zlepšování procesů výroby
  • Tvorba dokumentace

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Firemní akce
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dojezd
  • Osobní ohodnocení
  • Lokalitu: Podbořany

Požadujeme

  • Zkušenost s PLC, SCADA a návrhem řídících systémů
  • Elektrotechnické vzdělání
  • AJ komunikativní
  • Vyhlášku 50 § 6
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Schopnost samostatné práce

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Nikola Benešová
Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 775787077

Kód: 52891

Místo práce: Ústecký kraj