PLC PROGRAMÁTOR

Co od Tebe očekáváme?

• Nadšení a ochotu učit se novým věcem• Základní zkušenosti s PLC (Siemens, Mitsubishi, bezpečnost SICK, PILZ,..)• Analytické myšlení• Samostatnost, svědomitost, spolehlivost• Znalost anglického jazyka (středně pokročilý – především schopnost čtení v angličtině)• Práce na plný úvazek

Jaká bude Tvá pracovní náplň?

• Vývoj a návrh SW na základě funkčních specifikací• Oživování SW řídícího systému• Vývoj na různých platformách• Podíl na přípravě projektů

Co Ti můžeme nabídnout?

• Práci na dynamicky se rozvíjejících produktech s použitím nejnovějších technologii• Zázemí stabilní společnosti, přátelskou atmosféru české firmy a příjemné pracovní zázemí• Pokud se budeš chtít dál rozvíjet, nabízíme i jazykové kurzy, firemní školení atd.• Odpovídající platové ohodnocení, dotovanou firemní kantýnu a další benefity• Dotovanou firemní jídelnu• Mnoho dalších benefitů

Firma: PRECIOSA, a.s.

Kontakt: Markéta Hedvičáková Jezberová

Místo práce: Liberec