Podlaháři do Belgie

Human-Res je obchodní značka mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání! Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Pro našeho klienta, společnost v Belgii, hledáme vhodného uchazeče na pozici

Podlahář

Co Vás čeká?

  • pomocné technické práce
  • práce s nářadím od šroubováku až po vrtání, řezání apod.
  • pokládka dřevěných podlah

Co od Vás očekáváme?

  • manuální zručnost
  • technické schopnosti při práci s běžným nářadím
  • střední znalost AJ nebo NJ na dorozumění se s vedoucím
  • zkušenosti s podobnou prací

Co Vám můžeme nabídnout?

  • od 14 € čistého na hodinu až po 17 € čistého na hodinu podle zkušeností a praxe
  • zkušební dobu 14 dní
  • ubytování v bytě přímo u práce za cca 50 € na týden
  • výplaty jednou za 14 dnů
  • stabilní dlouhodobé zaměstnání (na několik roků)
  • práce na IČ
  • přečasy vítány (pracovní doba 10 hodin denně, možno pracovat i v sobotu)
  • měsíční výdělek odpovídá hrubé mzdě při HPP cca 75 000 Kč, čistá mzda pro IČ odpovídá součinu domluvené mzdy na hodinu a počtu odpracovaných hodin

Máte-li zájem o tuto pozici, pošlete Váš životopis na e-mail: fikeis@optima-recruit.cz.

Firma: Human-Res, obch. značka společnosti ORE

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 6000

Místo práce: Knesselare, Belgie

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl