POKOJSKÁ do hotelu*** na Praze 4

Společnost JLV, a.s. je se svými dceřinými společnostmi BK Team, a.s. a JP Servis, a.s. největším poskytovatelem gastronomických a retailových služeb pro zákazníky na cestách. V současnosti zastřešuje 12 značek, mezi kterými jsou i mezinárodní řetězce. Ve svých provozovnách a obchodních jednotkách s více než 600 zaměstnanci obslouží každý den až 30 000 zákazníků. JLV je držitelem certifikovaného systému jakosti a kvality ISO 22 000 a certifikovaného systému kritických bodů HACCP. Dále je členem mezinárodního sdružení IRCG (International Rail Catering Group) sdružující nejvýznamnější cateringové organizace poskytující služby na železnici. JLV je rovněž členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory a svazu dopravy ČR.

Hledáme zaměstnance na HPP do hotelu ABITO*** na Praze 4-Michle.

Náplň práce:

  • úklid hotelových pokojů (běžný i generální) a sociálních zařízení
  • úklid dalších společných prostor (chodby, kuchyňky, recepce)
  • stlaní postelí
  • zodpovědnost za svěřené hodnoty (hotelové prádlo, úklidové pomůcky atd.)

Pracovní doba: od 7.00 –15.30 hod.

Zašlete nám svůj profesní ŽIVOTOPIS. Vhodné uchazeče budeme kontaktovat.Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.

Požadujeme:

  • výbornou znalost češtiny
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • praxe vítána, ale není podmínkou, rádi zaučíme
  • nástup ihned, případně dle domluvy

Nabízíme:

  • stravování v podnikové jídelně s příspěvkem až 60 Kč denně / stravenky v hotnotě 110 Kč za víkendové směny
  • 5 týdnů dovolené (po roce zaměstnání)
  • 13. plat (vánoční odměna ve výši ½ průměrné měsíční mzdy)
  • příplatky na penzijní připojištění (po roce zaměstnání)
  • firemní akce včetně akcí pro dětí
  • firemní fitness centrum zdarma i pro přímé rodinné příslušníky
  • Flexi kartu (příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity)

Firma: JLV, a.s.

Kontakt: Marie Kratěnová
Chodovská 228/3, 14100 Praha 4

Telefon: +420606784841

Místo práce: Praha