Pomocná síla do kuchyně

Hledáme spolehlivého kolegu/yni na pozici pomocná síla do kuchyně.

Co vás čeká

- Sběr nádobí a jeho mytí,

- mytí černého nádobí,

- obsluha strojů, zařízení na mytí nádobí,

- mytí technologického vybavení kuchyně,

- mytí podlah výrobní části kuchyně a jejího zázemí,

- sběr a likvidace kuchyňského a komunálního odpadu do vyčleněných nádob.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Ukončené základní vzdělání,

- praxe v oboru vítána,

- schopnost týmové práce,

- občanskou bezúhonnost,

- spolehlivost, zodpovědnost.

Co vám můžeme nabídnout

- Zázemí stabilní české společnosti,

- výborná dostupnost MHD,

- odpovídající platové ohodnocení (dle praxe),

- nástup možný dle domluvy,

- moderní pracovní prostředí,

- 5 týdnů dovolené,

- závodní stravování,

- podniková rekreace pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

Firma: Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace

Kontakt: Adéla Křížová

Místo práce: Praha 6