PRÁCE VE VÝROBĚ čistících prostředků

Hledáme nové kolegyně/kolegy na posílení našich výrobních týmů.

Vaším úkolem bude

  • výroba čistících prostředků (Savo a jiné značky)
  • plnění vyrobeného prostředku do lahví - ručně nebo obsluha poloautomatické linky
  • lepení etiket
  • výstupní kontrola
  • balení, ukládání na palety a příprava pro expedici
  • práce na třísměnný provoz

Požadujeme

  • dřívější zkušenosti z výroby velkou výhodou
  • manuální zručnost a zdatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • schopnost a ochota práce na třísměnný provoz

Nabízíme

  • zaškolení na danou pozici
  • práce je vhodná i pro šikovné absolventy
  • možnost zvyšování mzdy v závislosti na zaškolení a pracovním výkonu
  • systém příplatků - příplatek za pracoviště, za noční i odpolední směnu
  • docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné v závodní jídelně
  • příspěvek na volnočasové aktivity jako je sport, kultura, relax v rámci kafetérie
  • vánoční odměna
  • odměna při pracovním jubileu
  • možnost bezplatného využití služeb podnikového právníka
  • práce ve stabilní firmě s více než stoletou tradicí
  • nástup možný HNED

Zájemci zašlete váš životopis mailem na iveta.heczkova@bochemie.cz

Firma: BOCHEMIE a.s.

Kontakt: Iveta Matulová Heczková
Lidická 326, 735 81 Bohumín

Telefon: 774549754

Místo práce: Bohumín

Poznámka: vhodné pro absolventy