Pracovní příležitost: Operátor výroby ve strojírenské výrobě v Lanškrouně

Působíme v oblasti personalistiky a lidských zdrojů. Poskytujeme komplexní personální služby. Nabízíme pracovní místa v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském, gumárenském i plastikářském průmyslu a v logistice. V nabídce je práce v ČR i v zahraničí, brigády.

Náplň práce:

  • práce v montážní lince, obsluha montážního zařízení
  • zakládání polotovarů a předávání na další montáž
  • odběr hotových produktů z linky, vizuální kontrola dílů
  • balící práce

Požadujeme:

  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Pečlivost, časová flexibilita
  • Schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti na HPP
  • Hodinová mzda 155 – 166 Kč (80 % základná mzda + 20% ), Celková základná mzda 24.800– 26.560 Kč/měs. + příplatky.
  • Prémie ve výšce 20%
  • Příplatek za práci v noci 40 Kč/hod.
  • Příplatek za odpolední 20 Kč/hod.
  • Příplatek za nepřetržitý provoz 15%
  • Příplatky za sobotu a neděli dle Zákoníku práce
  • Příplatek za svátek 100%
  • Příspěvek na stravování
  • Poskytujeme příspěvek na DOPRAVU nebo UBYTOVÁNÍ

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:telefonicky na čísle +420 604 142 829, +421 948 846 222Své životopisy zasílejte na e-mail: info@amikov.com

Firma: Amikov job, s.r.o.

Kontakt: Mgr. Monika Hodáňová
Plucárna 3560/1, 69501 Hodonín

Telefon: +420 604 142 829
+420 604 142 829

Místo práce: Lanškroun