Pracovníci do výroby Žáravice

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici

manuální zručnost

pečlivost při práci

znalost čtení technických výkresů vítána

prostorová, konstrukční představivost

časovou flexibilitu

Možnost dojíždění vlastním autem - špatná dostupnost veřejné dopravy

Nabídka

Nabízíme různorodou tvůrčí práci v zakázkové výrobě

perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti

penzijní připojištění

příspěvek na stravování v hodnotě 70 Kč

příspěvek na dopravu

roční prémie

Pracovní náplň

zpracování plastových desek a plastových komponentů pro prvky světelné reklamy

lepení, vrtání, řezání a tepelné tvarování plexiskla, ABS a polykarbonátu

pomocné elektrické práce

práce na ohraňovacím lisu

zpracování Al profilů pro prvky světelné reklamy

výroba hliníkových a ocelových konstrukcí

Poznámka

V případě zájmu prosím pošlete životopis jako odpověď přímo na tento inzerát, abychom věděli o kterou konkrétní pozici máte zájem. Děkujeme

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Žáravice