PRACOVNÍK/ICE PŘÍPRAVY PRÁCE – TECHNOLOG junior

Jsme stabilní renomovaná firma s dlouholetou historií. Podílíme se na výrobě automobilových dílů pro světoznámé značky. K těmto produktům patří systémové komponenty pro konstrukční skupiny motor, šasi, převodovka a podvozek. Naší činností je výroba velkých sérií komponentů na CNC obráběcích centrech a automatizovaných výrobních linkách a to jak z hliníkových slitin, tak i z ocelolitiny. Aktuálně hledáme do svého týmu nového kolegu/kolegyni do oddělení přípravy práce.

Náplň práce:

  • tvorba CNC programů (Sinumeric, FANUC)
  • změny v programu, korekce
  • tvorba technologických postupů pro výrobu
  • kompletní příprava výroby nových výrobků
  • provádění prvního ovzorkování výrobků a najíždění série
  • spolupráce na projektech a při změnovém řízení

Požadavky na pozici:

  • dokončené odborné vzdělání technického směru
  • 3 roky praxe na podobné pozici
  • čtení technické dokumentace
  • znalost obráběcích nástrojů, pneumatické upínání
  • orientace v přípravcích CNC
  • manuální zručnost, ochota učit se novému
  • pečlivost, důslednost, odpovědný přístup
  • iniciativa, flexibilita

Nabízíme:

  • nové moderní prostory
  • perspektivní týmovou práci
  • možnost osobního a odborného rozvoje
  • příspěvek na stravování ve vlastní jídelně
  • dovolenou navíc
  • výhodné telefonní tarify pro celou rodinu
  • příspěvek na důchodové připojištění
  • sociální program - jubilea, výročí, narození dítěte a další benefity

Firma: Schlote-Automotive Czech s.r.o.

Kontakt: Olga NOVOTNÁ
Jaktáře 1660, 686 01 Uherské Hradiště - Mařatice

Telefon: 702186427

Místo práce: Uh. Hradiště