Pracovník/ice reklamačního oddělení

Zavedená maloobchodní společnost MOBIL POHOTOVOST hledá pro svou prodejnu v Praze šikovného kolegu či kolegyni na pozici pracovníka/ice reklamačního oddělení (back office)

Co Vás na této pozici čeká?

  • příjem, kontrola a evidence reklamačních zakázek
  • práce s intrafiremním PC systémem
  • různé administrativní činnosti (fakturace, inventury...)
  • manuální práce (balení a vybalování zboží)
  • kontrola vystavení produktů

Co Vám za to nabídneme?

  • práci v centru Prahy
  • slevy na sortiment společnosti i servisní práce
  • telefonní tarif zdarma
  • zázemí silného hráče na trhu mobilních telefonů
  • malý kolektiv
  • možnost získat cenné zkušenosti v oboru
  • pestrou pracovní náplň
  • motivační bonusy

Co od Vás očekáváme?

  • čistý trestní rejstřík
  • zkušenosti z reklamačního oddělení, e-shopu nebo logistiky
  • více než základní orientaci v mobilních telefonech a příslušenství k nim
  • zkušenosti s fakturačními systémy
  • trpělivost, pečlivost a samostatnost
  • odolnost vůči stresu, schopnost pracovat rychle a pod občasným tlakem
  • možnost nastoupit ihned

Přejděte k nám, těšíme se na Vás! :-)

Firma: MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o.

Kontakt: Lucie ČERNÁ

Místo práce: Praha 5