Pracovník/ice údržby strojů a zařízení TI 1(vyhláška č. 50)

Jsme stabilní renomovaná firma s dlouholetou historií. Podílíme se na výrobě automobilových dílů pro světoznámé značky. K těmto produktům patří systémové komponenty pro konstrukční skupiny motor, šasi, převodovka a podvozek. Naší činností je výroba velkých sérií komponentů na CNC obráběcích centrech a automatizovaných výrobních linkách a to jak z hliníkových slitin, tak i z ocelolitiny. Aktuálně hledáme do svého týmu nové kolegy/ně do oddělení údržby.

Náplň práce:

  •  údržba a opravy CNC strojů (i mechanické)
  • vyhledání závady, zjištění příčiny a její následné odstranění
  • čištění strojů, odsávání tekutin, odmaštění
  • dolévání kapalin, maziv a emulzí do strojů
  • pečlivé zacházení s dílenským a měřícím zařízením i ostatními nástroji
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání technického směru
  • kvalifikace dle vyhl. 50/1978 § 5 - 8
  • manuální zručnost
  • pečlivost a důslednost
  • samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • ochotu učit se novým věcem
  • vysoké pracovní nasazení
  • výhodou je praxe a znalost údržby systémů FANUC, Siemens a robotů KUKA, OTC, ABB

Nabízíme:

  • nové moderní prostory
  • perspektivní týmovou práci
  • možnost osobního a odborného rozvoje
  • příspěvek na stravování ve vlastní jídelně
  • dovolenou navíc
  • výhodné telefonní tarify pro celou rodinu
  • příspěvek na důchodové připojištění
  • sociální program - jubilea, výročí, narození dítěte a další benefity

Firma: Schlote-Automotive Czech s.r.o.

Kontakt: Olga NOVOTNÁ
Jaktáře 1660, 686 01 Uherské Hradiště - Mařatice

Telefon: 702186427

Místo práce: Uherské Hradiště

Poznámka: vhodné pro absolventy