Pracovník předseřízení nástrojů / nástrojář

Jsme stabilní renomovaná firma s dlouholetou historií. Podílíme se na výrobě automobilových dílů pro světoznámé značky. K těmto produktům patří systémové komponenty pro konstrukční skupiny motor, šasi, převodovka a podvozek. Naší činností je výroba velkých sérií komponentů na CNC obráběcích centrech a automatizovaných výrobních linkách a to jak z hliníkových slitin, tak i z ocelolitiny. Aktuálně hledáme do svého týmu nového kolegu/kolegyni do oddělení přípravy práce.

Náplň práce:

  • Vyzvednutí opotřebovaných nástrojů od jednotlivých strojů a jejich výměna za nové
  • Úprava, nastavení a opravy nástrojů, přípravy kompletních sad nástrojů
  • Výdej vyměnitelných nástrojů odpovědnému personálu
  • Montáž a předseřízení nástrojů pro nové projekty
  • Odborné posouzení stavu držáků a upínacích ploch nástrojů
  • Údržba vozíků a skříní na nástroje
  • Vedení veškeré dokumentace ohledně nástrojů, vypracování nástrojových listů

Požadované vzdělání/praxe:

  • dokončené odborné vzdělání
  • pracovní zkušenosti ve výrobním průmyslu
  • technické myšlení•    pečlivost, důslednost, odpovědný přístup,
  • praxe na podobné pozici vítána
  • flexibilita, iniciativa, organizační schopnosti, důslednost…

Nabízíme

  • nové moderní prostory
  • perspektivní týmovou práci
  • možnost osobního a odborného rozvoje
  • příspěvek na stravování ve vlastní jídelně
  • dovolenou navíc
  • výhodné telefonní tarify (i pro rodinu)
  • sociální program – jubilea, výročí, narození dítěte
  • příspěvek na důchodové připojištění a další….

Firma: Schlote-Automotive Czech s.r.o.

Kontakt: Olga NOVOTNÁ
Jaktáře 1660, 686 01 Uherské Hradiště - Mařatice

Telefon: 702186427

Místo práce: Uherské Hradiště

Poznámka: vhodné pro absolventy