Pracovník/ce ruční montáže - náborový přísp., vhodné pro absolventy

Firma Westfalia Metal s.r.o. je částí koncernu Hamaton Automotive Technology Co, Ltd. a má své sídlo v Hustopečích u Brna, v současnosti zde pracuje 320 zaměstnanců. Westfalia Metal s.r.o. je orientována na výrobu výfukových systémů a jejich dílů pro nákladní automobily a užitková vozidla. Nejvýznamnějšími zákazníky jsou Volvo a Scania, MAN, Daimler, Liebherr, Claas

Hlavní náplň práce:

  • Výroba izolací za použití strojů, zařízení a nářadí
  • Práce vhodná i pro absloventy
  • Práce ve 3 směnném provozu

Naše požadavky:

  • manuální zručnost, pečlivost
  • praxe ve výrobě výhodou, ale není podmínkou, zaučíme Vás :)

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Jednorázový náborový příspěvek 7.500,- Kč
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Nadstandartně ohodnocené noční směny
  • bonus za přečerpání normy
  • Praní a servis pracovních oděvů
  • Odměna za odpracované směny 1.000,-
  • Multisport karta
  • Parkování v areálu firmy
  • Příspěvek na dojíždění pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit
  • Dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné a jazykové kurzy, školení
  • Firemní akce
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Péče o zaměstnance – ovoce v zimě, očkování, v létě vody atd.

Termín nástupu:

  • Ihned, dle dohody

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vás! Volejte bezplatně naši náborovou linku 800 023 008!

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší společnosti, udělujete souhlas se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost  Westfalia Metal, s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Brněnská 61, IČ:26239680, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Firma: Westfalia Metal s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika MRÁZKOVÁ
Brněnská 156/61, 693 01 Hustopeče

Telefon: 515151312

Místo práce: Hustopeče u Brna

Poznámka: vhodné pro absolventy