PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PEČOVATEL /PEČOVATELKA

Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za více jak 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR. V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na obsazení výše uvedené pozice.

Představení pracoviště - Terénní odlehčovací služba:

Posláním terénní odlehčovací služby je poskytnout potřebnou podporu osobám se sníženou soběstačností, sebeobsluhou, kognitivním deficitem. Sociální služba je poskytována tak, aby klient mohl pobývat co nejdéle ve svém přirozeném domácím prostředí. S pomocí kvalifikovaného personálu si tak zachoval v maximální možné míře své schopnosti, dovednosti zvyklosti. Služba zároveň nabízí umožnit odpočinek rodinám i blízkým našich klientů, aby mohli načerpat nové síly a měli možnost zařídit si osobní záležitosti.

V rámci doplňování týmu hledáme kolegu/kolegyni na 0,5 pracovního úvazku do zavedené terénní odlehčovací služby pro klienty s duševním onemocněním.

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení podle tabulkového platu
  • Osobní ohodnocení
  • Roční a mimořádné odměny
  • Příplatek za ztížené prostředí
  • Týmovou i samostatnou práci
  • Vzdělávání v oboru, odborná školení, přednášky
  • Pravidelné supervize
  • Podporu a zaškolení v poskytování profesionálních služeb

celá řada benefitů:

  • 6 týdnů dovolené
  • 2 dny volna na zajištění osobních záležitostí
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Stravenky ve výši až 120 Kč za odpracovaný den
  • MultiSport Karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost rekreace ve vlastním zařízení (Jizerské hory)
  • Možnost sportovního vyžití v areálu
  • Možnost ubytovny či získání služebního bytu

Popis pracovní pozice:

Pracovník bude členem multidisciplinárního týmu, bude poskytovat služby klientům s duševním onemocněním. Místem výkonu práce je Praha 8 a její okolí.

Pracovní náplň:

  • Přímá sociální práce s lidmi s duševním onemocněním
  • Vedení dokumentace uživatelů sociální služeb
  • Účast na poradách a metodické činnosti sociálních služeb

Požadujeme:

  • Splnění odborné způsobilosti pro výkon pracovníka v soc. službách dle zák. č.108/2006 Sb.
  • Trestní bezúhonnost
  • Zájem o práci s cílovou skupinou, empatii a respekt, flexibilitu, ochotu, pečlivost
  • Výborné komunikační schopnosti a psychickou odolnost
  • Schopnost převzít kompletní odpovědnost za péči o jednotlivé klienty
  • Orientaci v oblasti sociálních služeb

PŘEDPOKLÁDANÝ TERMÍN NÁSTUPU: ihned nebo dle dohody

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kritéria, mohou zaslat přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem na e-mailovou adresu:jitka.kruzelova(zav)bohnice.cz

Bližší informace: Bc. Jitka Krůželová, vedoucí sociální služby, e-mail: jitka.kruzelova(zav)bohnice.cz

Firma: Psychiatrická nemocnice Bohnice

Kontakt: Mgr. Daniel MACHOCKÝ
Ústavní 91/7, 181 02 Praha 8 - Bohnice

Telefon: 284016131

Místo práce: Praha 8

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr