Pracovník/ce strážní služby - vyhrazeno pro ID (Frýdlant nad Ostravicí)

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s 25letou historií a významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely a to v rámci celé České republiky i Slovenska. Jsme členem Hospodářské komory a držiteli řady ISO norem.

Místo je vyhrazeno pro invalidní důchodce - podmínkou.

Náplň práce: kontrola vjezdů a výjezdů vozidel do/z areálu, komunikace s řidiči kamionové přepravy, pravidelné obchůzky, kontrola objektu a manipulace s bránou.

Pracovní doba: nepřetržitý provoz, pondělí až neděle, 6 hod./směnu (6:00 - 12:00 / 12:00 - 18:00 / 18:00 - 24:00 / 24:00 - 6:00 hod.).

Nabízíme: práci na HPP na zkrácený úvazek.

Mzda: 123,80 Kč/hod. + náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.

Nástup: ihned / dohodou.

Místo výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí, okr. Frýdek - Místek

Firma: CLEANCAT s.r.o.

Kontakt: Marcela RÁKOVÁ
Keramická 602/19, 711 00 Ostrava - Hrušov

Telefon: 596223724

Místo práce: Frýdlant nad Ostravicí