Pracovník technické kontroly

  • vytváření měrových protokolů azjišťování neshod
měření, zkoušení aověřování výrobků podle dokumentace
  • odepisování kontrolních operací
  • komunikace sezákazníkem
  • spolupráce sostatními odděleními

POŽADUJEME

  • středoškolské vzdělání s maturitou technického směru
    • orientace v technické dokumentaci
    • uživatelská znalost MS Office
    • základní znalost metod zkoušení PT nebo VT výhodou
    • schopnost týmové spolupráce
    • ŘP sk. B výhodou

NABÍZÍME

Zajímavou pracovní příležitost v příjemném pracovním prostředí u stabilní české společnosti

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v lokalitě Praha 9

Různorodou náplň práce

Možnost uplatnit své zkušenosti a příležitost naučit se něco nového

Balíček zaměstnaneckých benefitů: příspěvek na stravování, dopravu, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, odměna za jubileum ve společnosti

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pozice je vhodná pro absolventy.

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš strukturovaný životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: ManpowerGroup s.r.o.

Kontakt: Jana Káninská
Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

Telefon: +420 734 526 088
+420 734 526 088

Kód: 49794

Místo práce: Praha