Pracovník/ce úklidu

Společnost Moravia Secutiry, a.s. byla založena v roce 2008 společností Třinecké železárny, a.s. a je její stoprocentní dceřinou společností. Poskytujeme komplexní služby v oblasti bezpečnosti, instalací SKS, CCTV a PZTS, dále se také zabýváme úklidovými službami. Důsledně dodržujeme a respektujeme zákony a legislativu ČR. Našich zaměstnanců si velice vážíme a dokážeme ocenit jejich práci a loajalitu.

Požadujeme

  • Místo je vyhrazeno pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ,ID)
  • Trestní bezúhonost

Co vás čeká

  • Úklid kanceláří, chodeb a sociálních zařízení
  • Preferuji práci na odpolední směny PO-PÁ (případně dle domluvy)

Co vám můžeme nabídnout

  • Nabízíme práci na zkrácený úvazek - 5 hod. denně (25 hod. týdně)
  • Dle domluvy možno i standardní úvazek 7,5 hod.  (37,5 hod. týdně)
  • Nástup možný ihned
  • Místem výkonu práce je Kladno-Dříň
  • Odpovídající zaškolení
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Příspěvek na stravování
  • Ochranný nápoj
  • Zajištěnou dopravu - 6x denně smluvní autobus

Firma: Moravia Security, a.s.

Kontakt: Vít Kováč
Třinecká 733, 27201 Kladno

Telefon: 725 392 416

Kód: UKL-ZKR-KLA

Místo práce: Kladno

Poznámka: vhodné pro osoby ztp