Pracovník/ce úklidu

Společnost Moravia Secutiry, a.s. byla založena v roce 2008 společností Třinecké železárny, a.s. a je její stoprocentní dceřinou společností. Poskytujeme komplexní služby v oblasti bezpečnosti, instalací SKS, CCTV a PZTS, dále se také zabýváme úklidovými službami. Důsledně dodržujeme a respektujeme zákony a legislativu ČR. Našich zaměstnanců si velice vážíme a dokážeme ocenit jejich práci a loajalitu.

Co vás čeká

  • Úklid svěřených prostor
  • Směny: ranní na 7,5h, po zaučení možnost přechodu na směnnost (denní, noční, odpolední - DDNNOO)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Dobrý zdravotní stav
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci
  • Praxe v oboru výhodou nikoliv podmínkou

Co vám můžeme nabídnout

  • Místem výkonu jsou Třinecké železárny, a.s.
  • Nabízíme práci na HPP
  • Odpovídající zaškolení
  • Zaměstnanecká strava, pitný režim, poukazy na rehabilitační popřípadě lázeňskou péči, příspěvek na údržbu stejnokroje
  • Příplatky dle zákoníku práce
  • 22 dní dovolené
  • Pravidelné odměny (pololetní a roční prémie)
  • Firemní oděv
  • Dlouhodobou spolupráci

Firma: Moravia Security, a.s.

Kontakt: Katarzyna Pyszko
Průmyslová 725, 739 65 Třinec - Konská

Telefon: 558 537 401
725 725 390

Kód: UKL-HPP-TRZ

Místo práce: Třinec - Konská