PRACOVNÍK VE VÝROBĚ

Pro našeho klienta, výrobní závod suchých maltových směsí v Brně, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Pracovník ve výrobě.

Náplň práce:

  • práce ve výrobě dle úkolů směnového mistra
  • přebírání zboží dodávaného do výroby, kontrola podle dodacích listů
  • příprava surovin do výroby
  • činnosti spojené s procesy přípravy frakcí písku pro výrobu
  • zodpovědnost za přípravu surovin pro výrobu
  • zodpovědnost za kvalitu připraveného materiálu – vlhkost, zrnitost, množství
  • zlepšování a optimalizace existujících procesů
  • udržování svěřených zařízení
  • dodržování výrobních postupů
  • spolupráce s laboratoří – odběry vzorků
  • ostatní práce dle pokynů nadřízeného
  • udržování pracovních prostor v předepsaných podmínkách

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku
  • strojnický průkaz nebo zkušenost s údržbou strojního zařízení výhodou
  • podmínkou ŘP skupiny C, nebo T
  • časovou flexibilitu
  • manuální zručnost, aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • práci ve sehraném kolektivu
  • podle sezóny jednosměnný/dvousměnný provoz
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající náročnosti a kvalitě odvedené práce
  • Benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové spoření, benefitní karty UP, zvýhodněný paušál na telefon, firemní akce
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce v Brně

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Brno