Pracovník ve výrobě - mzda 28 000 Kč/měsíčně - dvousměnný provoz

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Zajímá tě elektro ale nemáš žádnou praxi? Nevadí! My tě vše naučíme.

Pro firmu, která se zabývá výrobou vstřikolisů, příjme elektromechanika s možnosti zaučení.

Nabízíme:

  • Hrubý měsíční příjem 28 300 Kč/měs. včetně prémií a bonusů
  • Zajištěné ubytování s příspěvkem
  • Příplatek za odpolední směnu
  • Měsíční prémie
  • Docházkový bonus
  • 25 dní dovolené
  • Možnost čerpání finančních záloh
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost přesčasů
  • Možnost kariérního růstu

Pracovní náplň:

  • Mechanická montáž, osazování a zapojování strojních rozváděčů
  • Manuální práce, sestavování dílů
  • Příprava rozváděčů a materiálu pro výrobu
  • Práce dle výrobní dokumentace

Požadavky:

  • Základní znalost výkresové dokumentace
  • Vyhl. č. 50/1978 Sb. výhodou
  • Praxe v oboru výhodou

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: KAPLICE

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810.

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: 727

Místo práce: Kaplice

Poznámka: vhodné pro absolventy