PŘEDÁK MONTÁŽNÍHO TÝMU | PÍSECKO | 1 SMĚNA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Tým montážníků potřebuje nového PŘEDÁKA! Čeká vás práce na jednu směnu ve stabilní společnosti na Písecku.

Náplň práce

  • Organizace a kontrola práce podřízených pracovníků na montáží
  • Vedení cca 5 lidí
  • Samotná montáž strojů (cca 60 % času)
  • Cestování i mimo ČR (předávka, oživení strojů) - služební cesty až na 3 týdny

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Různé zaměstnanecké benefity
  • Příspěvek na penzijní připojištění

POŽADUJEME

  • SOU/SŠ vzdělání (technické výhodou)
  • Angličtina na úrovni minimálně B1 (užití na služebních cestách)
  • Silné technické zázemí
  • Zkušenost s vedením kolektivu
  • Znalost automatizace

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 389 502 940

Kód: 7-10-405862-2

Místo práce: Písek