Přeměň svojí energii na peníze - OLOMOUC

Nábor dělá firma Task Real, s.r.o.  pro společnost Broker Invetment,s.r.o.

Využijte skvělé příležitosti k nastartování své kariéry v oblasti obchodu.Nečekáme experty v oboru - všichni jsme jednou začínali. Rádi bychom náš tým rozšířili o energickou osobu, která se nebude bát komunikovat. U nás nemusíte být 5 let na jedné pozici.

Co vás čeká:

  • seznámíte se s našimi systémy a know-how
  • rozšíříte své dosavadní znalosti studiem, které zakončíte certifikací
  • setkáte se se svými prvními klienty a budete získávat klienty nové
  • budujete s klienty vztah a partnerství - setkáváte se s nimi na osobních schůzkách
  • v rámci osobních schůzek analyzujete finanční situaci klienta a navrhujete pro něj finanční řešení
  • prezentace produktů našich obchodních partnerů
  • účast na firemních školeních
  • vedení agendy klientů společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Hledáme kolegy, kteří mají sny a cíle, zarputile za nimi jdou a to vše při morální vyspělosti a korektnosti vůči klientům. Uvědomují si, že každá akce přináší reakci, jež je vizitkou nejen jejich, nýbrž i celé společnosti a dle toho společnost reprezentují. Jdou příkladem ostatním svými výsledky.

Co vám můžeme nabídnout:

  • poctivou odměnu za dobře odvedenou práci, základ 30 000 + provize a bonusy
  • přátelský a mladý kolektiv
  • školení a vzdělávání v rámci pracovní doby
  • rozvoj ve finančním sektoru, který Vám bude přínosem nejen v životě profesním, ale i v osobním
  • příležitost pro svůj rychlý růst a rozvoj – šikovný obchodník u nás často rozvine svou kariéru a přejde od telefonu ke svým vlastním obchodním jednáním
  • příjemné moderní pracovní prostředí v centru Olomouce
  • k dispozici knihovnu s odbornou literaturou

Benefity:

neomezené volání, Multisport karta, odborné semináře a vzdělávací kurzy, teambuildingové akce, firemní klubovna, občerstvení na pracovišti

Firma: Broker Investment, s.r.o.

Kontakt: Pavla Pytlíková

Místo práce: Olomouc

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl