PŘÍLEŽITOST PRO LOGISTIKY (JUNIOR/ SENIOR)

PERASPERAgroup je boutique executive search kancelář zaměřená na vyhledávání odborníků a talentů v oblasti výroby, IT, logistiky či obchodu. HLEDÁME PRO VÁS HVĚZDY JIŽ 10 LET.

Máte zkušenost s logistikou? Baví Vás dynamické prostředí a angličtina Vám nedělá problém?

Pro našeho zahraničního klienta, rostoucí logistickou společnost, hledáme nové kolegy/ kolegyně do dynamického týmu přímo v centru Plzně, a to na pozici:

DISPONENT LOGISTIKY

Náplň práce:

  • kompletní zajištění hladkého průběhu přepravy
  • řízení dodávek a optimalizace logistických procesů
  • zpracování dokumentace pojící se s mezinárodní přepravou
  • komunikace v rámci podnikového i logistického řetězce
  • řešení vzniklých problémů
  • u seniorního profilu – vedení týmu pracovníků

Požadujeme:

  • ukončené SŠ/ VŠ vzdělání
  • zkušenosti s externí logistikou – odpovídající praxe/ brigáda
  • komunikativní úroveň anglického jazyka, min. úroveň B2
  • znalost MS Office
  • u seniorního profilu – zkušenosti s vedením pracovníků

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
  • moderní pracoviště
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • jazykové kurzy
  • příspěvky na volný čas
  • a další bonusy/ prémie

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete mi, prosím, svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

Těším se na vzájemnou spolupráci.

Firma: Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. - PERASPERAgroup

Kontakt: Patricie Rokytenská

Místo práce: Plzeň

Poznámka: vhodné pro absolventy