PŘÍPRAVÁŘ/ROZPOČTÁŘ

Láká Vás práce v terénu a komunikace s lidmi? Chcete se podílet na realizaci zajímavých projektů na území hlavního města Prahy? Pokud chcete za svou prací vidět výsledky, které dělají radost, pak jste možná ideální člověk pro našeho klienta a klient ta pravá firma pro Vás! Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku do týmu kolegů v Praze na pozici Přípraváře/Rozpočtáře.

Náplň práce:

  • zpracování komplexních stavebních nabídek - poptání a vyhodnocení nabídek
  • příprava, zpracování a sestavování rozpočtů v rámci prováděného díla
  • komunikace s projektanty, dodavateli a investory
  • zpracování všech podkladů potřebných pro tvorbu nabídek
  • příprava podkladů pro uzavírání smluv o dílo

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ nebo USO stavebního směru
  • znalost práce na PC: Word, Excel, Microsoft Outlook, výhodou znalost programu Build Power
  • flexibilitu, odpovědnost a komunikativnost
  • čtení a orientace v projektové dokumentaci

Nabízíme:

  • plat: 40 000 - 55 000 Kč (v závislosti na zkušenostech a vykonané praxi)
  • prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby
  • možnost ubytování
  • příspěvek na stravování
  • volnočasové benefity s kartou Edenred
  • 5 týdnů dovolené
  • po zapracování možnost 1 – 2 dny v týdnu homeoffice
  • firemní akce
  • služební mobil s výhodným datovým tarifem i pro osoby blízké
  • místo výkonu práce: Čechy (Praha, Středočeský kraj)
  • nástup možný ihned nebo po dohodě

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Vestec

Poznámka: vhodné pro absolventy