Přípravář/ka – rozpočtář/ka pro pozemní stavby Plzeň

Požadujeme:

Vzdělání SŠ, VOŠ nebo VŠ stavebního zaměření

Přípravář elektrostaveb - vzdělání SOU nebo SŠ v oboru elektro

Praxe na obdobné pracovní pozici výhodou, nikoliv podmínkou

Znalost MS Office

Řídit osobní automobil

Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu

Pozitivní přístup k řešení problémů

Pracovní náplň:

Nastudujete projektovou dokumentaci stavby

Budete vytvářet rozpočet převážně v programu Kros a EuroCalc ( vše potřebné Vás naučíme)

Tvořit harmonogram prací a detailní rozbor jednotlivých činností soupisu prací a ocenění těchto činností

Připravovat podklady do zakázek bude Vaší denní součástí

Komunikovat s našimi závody a středisky a potenciálními subdodavateli

Vaším výsledkem práce bude kompletní zpracování a příprava budoucí stavby

Nabídka:

Nadstandardní finanční ohodnocení

Jistotu práce – pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Odpovídající mzdu dle znalostí a zkušeností

6 týdnů dovolené

Úhradu školení a seminářů pro výkon profese

Kariérní růst

A krom toho nabízíme stabilní partu prima kolegů, práci na zajímavých projektech, a navíc – vedoucí je velký profík, od kterého se můžete učit.

Poznámka:

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete strukturovaný životopis

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Plzeň

Poznámka: vhodné pro absolventy