Přípravář staveb / rozpočtář staveb Hradec Králové

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání stavební, praxi na pozici přípravář/-ka pozemních staveb, dobrá znalost programu Kros plus, orientace v projektové dokumentaci, ŘP sk. B, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, přehled o cenách stavebních prací na trhu, preciznost, odpovědný přístup k práci, samostatnost, schopnost převzít zodpovědnost za svěřené projekty, zájem dále se rozvíjet v oboru, poctivost a charakter.

Nabídka:

Příspěvek na stravování, po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jednosměnný provoz, slušné a férové jednání.

Pracovní náplň:

Pro menší českou a velmi seriozní stavební společnost hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici PŘÍPRAVÁŘ/-KA STAVEB / ROZPOČTÁŘ/-KA STAVEB.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Hradec Králové