Procesní Inženýr v logistické společnosti Tachovsko

Požadujeme

2 roky praxe v oblasti logistických procesů

Velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excel)

Znalost skladových procesů

Velmi dobrá znalost anglického jazyka (minimálně B2), českého jazyka - rodilý mluvčíAnalytický způsob myšlení

Znalost nástrojů Lean - velmi vítána

Nabídka

možnost podílet se na budování nového závodu

pružná pracovní doba

občasná možnost práce z domova

zaškolení zkušenými kolegy - dobrá parta lidí, kteří umí a znají se na své práci

podporu při dalším Vašem rozvoji

stravování přímo ve firmě

25 dní dovolené a další 3 dny placeného volna navíc

zázemí silné a stabilní společnosti, která se nemusí bát o málo zakázek nebo práce

Pracovní náplň

Navrhování a implementace nových řešení ve skladových procesech

Analýza a mapování stávající procesů

Vytváření a zavádění změn v organizaci práce a toku zboží

Koordinace projektů zvyšujících efektivitu, kvalitu a spokojenost zákazníků

Tvorba a aktualizace provozních příruček/návodů/postupů

Analýza provozních dat, návrhy řešení

Kontrola výsledků procesu a dosahování jejich cílů

Využití metod a nástrojů Lean Managementu k optimalizaci procesů dodavatelského řetězce

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Tachovsko