Procesní inženýr-Specialista lisovacích forem, vývoje vlastních nástrojů

Pro našeko klienta, mezinárodní výrobní společnost-automotive, hledáme kandidáty na pozici Procesní inženýr-Specialista lisovacích forem, vývoje vlastních nástrojů

Náplň práce

  • Vedení konstrukce nástrojů a vytváření norem kvality, pracovních pokynů a strojních návod
  • Dodávání vysoce kvalitních lisovacích forem a procesů,, vybírání dodavatele strojů a nástrojů
  • Podpora procesních inženýrů prostřednictvím studií DFM dílů a sestav
  • Řízení vývoje nástrojů pro vlastní lisovací operace
  • Poskytování technického vedení při návrhu a konstrukci nástrojů a zařízení
  • Psaní specifikací pro dodavatele strojů a nástrojů a komunikovat s dodavateli o nápravných opatřeních

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru, 1-3 roky praxe v oboru konstrukce a výroby
  • Angličtinu-středně pokročile, každodenní komunikace
  • Zkušenosti s řízením mezinárodních dodavatelů nástrojů a forem
  • Absolvování školení GD&T
  • CAD, MS Office

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní rozvíjející se společnosti
  • Platové podmínky dle inzerované zkušenosti od 90-100000+auto+relokační bonus
  • Podnikové benefity

Hledáme kandidáty ideálně z Prahy 5, 6, Rakovník a Slaného, Kladna a okolí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném DOC,DOCX, ODT (tj. ne PDF, ZIP) zatím jen v češtině s foto (vloženou do CV, vše do 70KB). T: 606772732, prosperitahr@prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu. Praha 2, Lužická 5

Ozveme se obratem i během víkendu.

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Praha 5, 6, Rakovník a Slaný, Kladno a okolí