Procesní manažer /ka České Budějovice

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický nebo německý jazyk na výborné úrovni (denní komunikace směrem k vedení společnosti do zahraničí)
  • Zkušenost s vedením menšího týmu podřízených
  • Výborná orientace a čtení z technické dokumentace
  • Znalost strojírenských výrobních procesů
  • Schopnost argumentovat a samostatnost
  • Znalost metod LEAN a FMEA

Pracovní náplň

  • Vedení 4 členného týmu Procesních inženýrů
  • Strukturovaně vést projekty včetně jejich vyhodnocení a prezentace
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Zavádění nových výrobků, nových pracovních postupů, nových technologií a nové stroje
  • Spolupráce na zkušebních zakázkách včetně přípravné fáze (např. FMEA)
  • Spolupráce na zpracování externích a interních reklamací formou strukturovaného řešení (8D, Ishikawa, 5W, PDCA)
  • Definovat a spravovat standardy (pracovní pokyny, návodky, seřizovací listy, 5S, …)
  • Kontrolování dodržování standardů u svěřených technologií a procesů
  • Realizace zlepšovací návrhy
  • Spolupráce s údržbou strojů, externím servisem a nástrojárnou při řešení problémů
  • Spolupráce s konstrukčním oddělením a zadávat mu požadavky
  • Komunikovat s techniky GBKG, navrhovat technické změny včetně argumentace

Nabídka

  • 13. a 14. mzda
  • 15% z HM, měsíční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Dotované závodní stravování, výběr z 5 menu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost využití rekreačních zařízení na Lipně

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: České Budějovice