PROCESNÍ / PROJEKTOVÝ INŽENÝR

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Optimalizace výrobního procesu
  • Spolupráce při vzniku nové linky - instalace, náběh a validace
  • Procesní zajištění funkčnosti výrobní linky
  • Tvorba procesní dokumentace
  • Aktivní komunikace s dodavateli a zákazníkem.

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI JSOU POTŘEBA:

  • VŠ vzdělání technického směru /strojní/ materiálové / automatizace/ robotizace inženýrství
  • Povědomí o technikách lisování
  • Předchozí praxe 5 let
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Základní znalosti z oblasti kvality – ISO normy, TS 16949 / IATF
  • Procesní přístup a analytické myšlení
  • Řidičské oprávnění skupina „B“
  • Základní znalost CAD + čtení technické dokumentace

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Práci ve velice motivovaném kolektivu.
  • Hlavní pracovní poměr a smlouvu na dobu neurčitou,
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky v hodnotě 140,- Kč za každý odpracovaný den,
  • kávu na pracovišti,
  • pružnou pracovní dobu, možnost Home Office dle interních pravidel,
  • příspěvek zaměstnavatele 50% na pojištění odpovědnosti za škodu,
  • interní kafeterie - příspěvek na penzijní/životní pojištění, eBenefit karta, Multisportka,
  • dárek k narozeninám – příspěvek na Benefit kartu (300,-Kč),
  • vstupenky do KD Milovice,
  • pojištění odpovědnost za škodu s 50% příspěvkem od zaměstnavatele,
  • sleva na produkty O2, Unicredit Bank,
  • bonusy za přivedení nového kolegy 10.-20.000 Kč (patronace)
  • věrnostní prémie při dosažení výročí ve společnosti 3, 5, 10, 15 a 20 let,
  • nástup co nejdříve

Chcete se stát součástí naši společnosti, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi spojíme.

Firma: Teijin Automotive Technologies Czech s.r.o.

Kontakt: Miloslava KAVANOVÁ
Topolová 810, 289 24 Milovice

Telefon: 601123148

Místo práce: Milovice