PROCESS ENGINEER | AUTOMOTIVE

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Orientujete se výrobě a ve výrobních procesech? Máte proaktivní přístup k práci? Máte zkušenost s vývojovými projekty? Dorozumíte se dobře anglicky?

Pak využijte skvělou příležitost jak uplatnit Vaše schopnosti a to na pozici Procesního inženýra.

Náplň práce

  • zpracování analýz a dohled nad řešením vývojových projektů
  • podílet se na strategickém řízení výroby, vývoji nových technologií a zajišťování bezproblémového chodu výroby
  • schopnost prezentovat výsledky a úzce spolupracovat s 8 členným týmem

NABÍZÍME

  • kvartální bonus
  • docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sport a kulturu
  • firemní akce
  • vánoční dárky
  • příspěvky na životní jubilea
  • smlouvu na dobu neurčitou

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s procesním inženýrstvím ve výrobní společnosti
  • znalost standardů jako jsou 5S, SW, TPM, SMED
  • komunikační dovednosti pro spolupráci s externími dodavateli
  • komunikativní znalost angličtiny

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 542 424 521

Kód: 16-10-407168

Místo práce: Hustopeče