Prodejní asistent/ka Humanic OC Nisa Liberec

Společnost HUMANIC je součástí nadnárodního koncernu LEDER & SCHUH se sídlem v rakouském Grazu, který patří mezi největší evropské dodavatele obuvi. LEDER & SCHUH se 150letou tradicí má zastoupení v 9 evropských zemích, kde provozuje více než 150 prodejen HUMANIC. Do našich prodejen proto hledáme kolegy, kteří se zajímají o módu, rádi komunikují s lidmi a cítí se dobře v týmu lidí. Zprostředkujte našim zákazníkům jedinečný zážitek z nákupu!

Úvazek 30h týdně včetně 2 sobot a nedělí v měsíci

• Nástup: možný ihned

Náplň práce na této pozici:

  • Komunikace se zákazníky
  • Proaktivní prodej
  • Práce se zbožím
  • Plnění stanovených cílů prodejny
  • Péče o prodejnu

Co by Vám nemělo chybět:

  • Samostatnost, flexibilita
  • Umění komunikace se zákazníky
  • Zájem o módu
  • Zkušenosti, popř. cit pro vizuální stránku obchodu

Proč zrovna k nám:

  • U nás nepřijdete o svůj osobní život – jsme jeden z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů v oblasti skloubení osobního a pracovního života
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti – boty nás živí už více než 150 let
  • Moderní pracovní prostředí v oblasti módy – jako první víte, co se bude nosit
  • Zajištění maximálního profesního rozvoje v oblasti prodejních dovedností a komunikace se zákazníkem – možnost karierního růstu
  • A hlavně - MILUJEME BOTY

Nabízíme:

  • Příplatky za práci o víkendech a svátcích
  • Motivační prémiový řád - úspěch pobočky umíme ocenit
  • 5 týdnů dovolené
  • Multi Pass Card – stravné v hodnotě 150 Kč za odpracovanou směnu
  • Po 1 roce příplatek ke mzdě 500 Kč
  • Zaměstnanecké poukázky na nákup zboží po uplynutí zkušební doby
  • Slevy na zboží
  • Zvýhodněné datové a hlasové tarify od O2
  • Pravidelné soutěže pro zaměstnance o zajímavé ceny
  • Odměna za aktivní ochranu zboží
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance

Zašlete nám svůj životopis, nebo se nám přijďte představit osobně na prodejnu. Těšíme se na Vás.

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: HUMANIC CZ spol. s r.o.

Kontakt: Martina Schmidtová - vedoucí prodejny

Kód: C503

Místo práce: Liberec

Poznámka: vhodné pro absolventy