Product Manager Consumer Electronics & IT (Praha) (Z34183)

Product Manager Consumer Electronics & IT (Praha)

Distributor výpočetní techniky a spotřební elektroniky Abacus Electric, s.r.o. je českou společností založenou v roce 1992 se sídlem v Plané u Českých Budějovic a s obchodním zastoupením v Praze. Společnost je držitelem certifikátu ISO-9001 a je aktivní na trzích v České republice, Slovensku, Německu, Itálii, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku, Bulharsku a dalších. Více na www.evolveo.com

Pracovní náplň

  • Obchodní komunikace se zahraničními dodavateli v angličtině (převážně Čína)
  • Vyhledávání nových produktů a kategorií jako např. mobilních telefonů, klávesnic, myší, zdrojů, počítačových skříní, chytrých hodinek, alarmů a dalších Smart produktů
  • Kalkulace, cenotvorba a monitoring cen na trhu
  • Plánování zásob
  • Podílení se na testování produktů
  • Řízení lokalizace produktu
  • Příprava podkladů pro výrobu ve spolupráci s grafickým oddělením – obaly, návody, typové štítky, pozicioning log a potisků atp.
  • Příprava podkladů pro marketingové oddělení vč. hlavních prodejních argumentů, popisek atp.

Požadujeme

  • Extrémní pečlivost se smyslem pro detail
  • Znalost a zájem o trh a sortiment www.evolveo.com
  • Výborná znalost češtiny slovem i písmem
  • Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
  • Logické myšlení
  • Analytické schopnosti
  • Schopnost zpracování a vyhodnocování informací
  • Výrazné vyjednávací schopnosti
  • Průbojnost a samostatnost
  • Proaktivní přístup
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • Místo pracoviště Praha - Čakovice
  • Možnost okamžitého nástupu
  • Penzijní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
  • Dovolená 5 týdnů
  • Sick days 5 dnů
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Zahraniční pracovní cesty

Kontakt

Pavel Dlabal, tel.:222 745 685, email: pavel.dlabal@abacus.cz

Firma: Barlett & Cenbright s.r.o.

Kontakt: Jiří STANĚK
Křenova 438/7, 162 00 Praha 6 - Veleslavín

Telefon: 773746898

Kód: 518045004

Místo práce: Praha