Programátor

Popis pozice

Do IT týmu našeho výrobního závodu ve Vrdech hledáme kolegu či kolegyni na pozici programátora, který se bude podílet na vývoji software pro interní použití.

Náplň práce

  • Programování a ladění interních aplikací
  • Podpora uživatelů
  • Spolupráce v týmu na projektech

Požadavky a předpoklady

  • SŠ vzdělání technického směru ideálně IT specializace – vhodné i pro absolventy
  • Základní znalost PHP, HTML, CSS, JS, SQL, git
  • C# nebo další jazyk výhodou
  • Znalost Nette frameworku, doctrine výhodou
  • Praxe výhodou
  • Znalost anglického / německého jazyka umožňující čtení dokumentace a případnou spolupráci s kolegy z DE
  • Obecný přehled v IT technologiích
  • Ochota učit se novým věcem
  • Spolehlivost a týmovost
  • Svědomitost a pečlivost

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Profesní růst
  • Půlroční firemní bonus
  • Po zaučení možnost částečné práce z domova a flexibilní pracovní doby
  • Práci v mladém kolektivu
  • Dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • Odměny k pracovním výročím
  • Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK

Firma: GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Kontakt: Simona Procházková
Chrudimská 42, 285 71 Vrdy

Telefon: 770174755

Místo práce: Vrdy