Programátor - analytik

V současnosti vypisujeme výběrové řízení na pozici

PROGRAMÁTOR - ANALYTIK

Požadujeme

- zkušenosti s programováním podmínkou- flexibilitu, spolehlivost, ochotu pracovat v týmu- ochotu učit se nové věci- komunikativnost- angličtina (mírně pokročilá)- znalost objektově orient. programování výhodou- znalost SQL a databázových systémů výhodou- ekonomické vzdělání výhodou- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

- zajímavou tvůrčí práci- dlouhodobou spolupráci- flexibilní pracovní dobu vč. home office- týden dovolené navíc, stravenky, životní připojištění, benefitní program Sodexo- pracovní poměr na dobu neurčitou- po zapracování možnost nadstandardního finančního ohodnocení + prémie- pozice je vhodná i pro absolventy

Náplň práce

- spolupráce na vývoji a realizaci SW řešení rozsáhlých ucelených IS dle potřeb zákazníků- analýza požadavků na programové úpravy- provádění funkčních testů- práce s databázovými systémy (PROGRESSS, ORACLE, SQL)- týmová spolupráce s ostatními vývojáři

Místo výkonu práce: Tábor

Jednosměnný provoz

Nástup možný ihned

Firma: Minerva Česká republika, a.s.

Kontakt: Naděžda ĎORĎOVÁ
Dukelská 456/21, 370 01 České Budějovice

Telefon: 381281685

Místo práce: Tábor

Poznámka: vhodné pro absolventy