Programátor C, C++ MIN. 1 ROK PRAXE (42-48.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte praxi jako programátor C,C++? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis!

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme nového člena IT týmu na pozici

Náplň práce

  • Vývoj a inovace softwaru v jazyce C, C++
  • Testování vyvíjeného software
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce s techniky a vývojovými konstruktéry
  • Reporting

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • HomeOffice 2-3 dny v týdnu
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na stravování penzijko
  • Jazykové vzdělávání
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Kopřivnice

Požadujeme

  • Znalost jazyka C, C++
  • Praxe na podobné pozici minimálně 1 rok
  • SŠ/VŠ v oboru IT nebo elektro
  • Komunikativní angličtina mírně pokročilé úrovni
  • Výhodou je orientace v cloudových aplikacích

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Hana Havlíčková

Telefon: +420 775474385

Kód: 51329

Místo práce: Moravskoslezský kraj