Programátor řídících systémů

Naše společnost se zabývá systémovou integrací ICT a poskytuje svým zákazníkům kompletní dodávky technologií od úvodní analýzy, přes návrhy řešení a projekční činnost, realizaci dodávek, až po zaškolení obsluhy a následné zajištění provozu a servisu služby. Naše společnost staví na dvou základních strategických pilířích. Prvním pilířem je „Systémová integrace a bezpečnost“, druhým „Informační systémy a informační a komunikační technologie“.

Co vás čeká

Společnost VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. poskytuje služby a řešení pro průmyslovou automatizaci. Realizační tým se podílí na projektu ve všech jeho fázích života, tj. od přípravných studií, přes detail design, tvorbu aplikačního software, montáže, uvedení do provozu a servis.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Tvorba aplikačního SW a vizualizace pro průmyslové automatyZpracování technického řešení v oblasti HW a SW pro projekty a nabídkyVyjasňování a projednávání dané problematiky se zákazníkemOdladění SW na stavbě, uvedení do provozu

Výhodou bude, pokud budete umět

VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru - Automatizace nebo Procesní inženýrstvíZnalost oblasti PLC, SCADA, obecného programováníVýhodou je znalost TIA Portal, Step7, WinCC, C, SQL, PHPČtení elektrotechnické dokumentaceZkušenosti s oživováním na stavbách vítányKomunikativní znalost AJŘidičské oprávnění BSamostatnost, sebejistotu, velmi dobré komunikační schopnosti, ochotu cestovat

Co vám můžeme nabídnout

Zodpovědnou, samostatnou a kreativní práciDůvěru a zázemí stabilní, dynamické a perspektivní společnostiZajímavé finanční ohodnocení5 týdnů dovolenéPříspěvky na stravování, penzijní a životní pojištěníZaškolování v požadovaných činnostechPrůběžné technické a jazykové vzděláváníPříjemný, kreativní týmMožnost kariérního růstu

Firma: VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s.

Kontakt: Jana ADAMČÍKOVÁ
Cihelní 1575/14, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Telefon: 596663189
720060765

Místo práce: Ostrava-Moravská Ostrava