Project Manager (M/Ž) - atraktivní mzda, dny dovolené navíc

Jsme součástí nadnárodního koncernu a světovým výrobcem plastových komponentů a součástek do automobilů světových značek. Do naší mezinárodní společnosti hledáme zkušeného Project managera.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • pružná pracovní doba
  • mzda dle zkušeností a schopností
  • roční bonusy
  • dotované závodní stravování
  • dny dovolené navíc
  • odměny za odpracované roky
  • firemní akce

Náplň práce

  • vedení projektového týmu, příprava plánu projektu a jejich kontrola, odpovědnost za celkovou implementaci projektu do výroby
  • příprava a organizace zákaznických auditů
  • zajištění dodávky trialových dílů
  • zodpovědnost za kontrolu nákladů v předvýrobní fázi dle stanoveného rozpočtu
  • zajištění implementace změnových požadavků do výroby

Požadujeme

  • min. SŠ, praxe v automotive výhodou
  • nutná aktivní znalost AJ slovem a písmem, znalost NJ výhodou
  • povědomí o normách IATF 16949, VDA 6.3
  • velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Project, Power Point)
  • řidičský průkaz skupiny „B“
  • znalost projektových metodik a/nebo certifikace výhodou

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Jakub Fišer
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 450072

Místo práce: Klášterec nad Ohří